Sada Péče o tělo The Pionears - Speciální péče

Kód: 236
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: The Pionears
1 325 Kč
Momentálně nedostupné (>5 ks)

Tato sada obsahuje :

SLAP IT ON - Tělový krém,máslo 200 ml,  ONCE UPON A SCRUB - Byl jednou jeden peeling 200g,   FRESHNESS BODY OIL - Hydratační olej 100 ml,   BANOFEE 30 ml - Banánový pelling na rty 30 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLAP IT ON - Tělový krém,máslo 200 ml :

Tento tělový krém se jistě vejde do všech vašich sportovních tašek, aby vám připomněl, že je možné všechno ... dokonce i to, o čem jste nikdy nesnili!
Zelená káva v kombinaci se skořicí proniká hluboko do pokožky a způsobuje cílenou lipolýzu v hypertrofických tukových buňkách a zároveň velmi dobře funguje jako místní hubnutí. Měsíček napíná a zvlhčuje pokožku tím, že výrazně snižuje výskyt „pomerančové kůže“ a postupně zlepšuje její drsnou strukturu. Mořské řasy aktivují spalování a snižují hromadění tuků a tekutin, čímž snižují místní tloušťku. Při pravidelném používání a správné výživě budou první výsledky viditelné od prvního týdne.

 

ONCE UPON A SCRUB - Byl jednou jeden peeling 200g :

Kouzelný tělový krém, který detoxikuje vaši pokožku a obnovuje její přirozený lesk!

Bylo dvanáct hodin a Popelčin kočár se změnil v dýni! Všechna kouzla jsou uvnitř této lahodné krabičky uzamčena. Odpočiňte si ve své koupelně, rozetřete krém, pražené kakao a mandle  na vlhkém těle a současně ho změkčíte pomerančovým a limetkovým krémem ...  zesvětlete pokožku a zvyšte náladu. Ručně vyráběná dýňová marmeláda se na těle rozpustí, odstraňuje toxiny a povzbuzuje smysly povznášející citrusovou vůní. Po tomto "kousnutí" se budete jistě cítit jako moderní Popelka! Že?!

 

FRESHNESS BODY OIL - Hydratační olej 100 ml :

Speciální péče o tělo, bohatá na organické éterické oleje a mandlový olej, která hloubkově hydratuje pokožku, aniž by zanechala stopy olejnatosti. Mandlový olej pomáhá suché pokožce, zatímco uklidňující a protizánětlivý účinek je ideální pro podráždění pokožky, například po každém ošetření vlasů. 

 

BANOFEE 30 ml - Banánový pelling na rty 30 ml:

Máslový a zvlhčující peeling, vyrobené z banánů a cukru,zvlhčuje rozpraskané rty a obnovují jejich přirozenou záři a zdraví!