Pink Pepperslim Fast Track 200 ml - Gel proti celulitidě

Kód: SCS 173
Neohodnoceno
Značka: The Pionears
520 Kč
Skladem

Rychle působící gel proti lokální tloušťce a celulitidě. Používá se lokálně, v oblastech, kde je nejvíce „problémů“. Jodotrát je organická molekula, která zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky a přispívá ke kvalitě pokožky, zabraňuje ukládání cholesterolu v krvi, stimuluje buněčný metabolismus a pomáhá při odstranění tuků. Kofein má vazodilatační vlastnost - (okysličení a prokrvení)  a zvýšením krevního oběhu přispívá k liposukci a redukci lokální tloušťky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychle působící gel proti lokální tloušťce a celulitidě. Používá se lokálně, v oblastech, kde je více „problémů“. Jodotrát je organická molekula, která stimuluje buněčný metabolismus a pomáhá při odststranění tuků. Kofein má vazodilatační vlastnosti a zvýšením krevního oběhu přispívá k liposukci a redukci lokální tloušťky. Pink Pepperslim naneste tenkou vrstvu lehkými masážními pohyby na ošetřované oblasti. Po aplikaci oblast zčervená a budete cítit teplo, které postupně mizí. Po použití si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou.Dávejte pozor, abyste se nedotkli rukou jiných částí těla nebo obličeje, aby nedošlo k červenání.

 

  • Kofein
  • Jodičnan
  • Pink Pepperslim
  • Kakao

Naneste tenkou vrstvu lehkými masážními pohyby na ošetřované oblasti. Oblasti zčervenají a budete cítit teplo, které postupně zmizí. 

Po aplikaci oblast zčervená a budete cítit teplo, které postupně mizí. Po použití si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou. Dávejte pozor, abyste se nedotkli rukou jiných částí těla nebo obličeje, aby nedošlo k červenání.  

VAROVÁNÍ: NEPOUŽÍVEJTE NA CITLIVOU, PODRÁŽDĚNOU A NEMOCNOU POKOŽKU

 

NEJLEPŠÍ VÝBĚR PRO VÁS!

Aqua (voda), alkohol denat., Butylenglykol, PEG-10 polyglyceryl-2-laurát, karbomer,
kofein, hydroxyetylcelulóza, TEA-hydrojodid, parfém (vůně), fenoxyethanol,
kaprylylglykol, prášek ze semen Theobroma Cacao (kakao), Pistacia (Mastic) guma, methylnikotinát
,
fytát sodný, tokoferol, extrakt z kakaa (Theobroma Cacao), kořenový extrakt z Ruscus Aculeatus, květinový extrakt z Calendula Officinalis *, Escin, extrakt ze
semen Aesculus Hippocastanum (koňský kaštan) *, hydroxid sodný, hexyl cinnamal

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělo a koupel
Záruka: Uvedena na obalu