ACID BOMB 30 ml - Intenzivní sirup 12% AHA / BHA směs

Kód: 701
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: The Pionears
760 Kč –25 %
ACID BOMB 30 ml - Intenzivní sirup 12% AHA / BHA směs, The Pionears
760 Kč –25 % 570 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento sirup, intenzivní exfoliační bomba, navržený s účinnou směsí AHA / BHA s vysokou koncentrací, odstraňuje odumřelé buňky pokožky, ucpané póry, redukuje vrásky, linky, jizvy a skvrny po akné, zlepšuje tón a texturu pokožky. 

Co očekávat: Revoluční vzorec Acid Bomb s kyselinou glykolovou, citrónovou, salicylovou a mléčnou reguluje mastnotu, bojuje s pupínky a opravuje nedokonalosti a odhaluje zářivou, křišťálově čistou pleť. Díky dobře promyšlenému složení nezpůsobuje suchost a podráždění, které obvykle způsobují chemické exfoliátory, zatímco kombinace výtažků z okurky, koňského kaštanu, aloe a zeleného čaje s hlávkovým salátem uklidňuje a zmírňuje a ulevuje bolavé hlubší buněčné vrstvy. Použitím tohoto sirupu bude pokožka po prvních 12 hodinách vypadat jasnější a pevnější s jednotným tónem a strukturou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento sirup, intenzivní exfoliační bomba, navržený s účinnou směsí AHA / BHA s vysokou koncentrací, odstraňuje odumřelé buňky pokožky ucpáním pórů, redukcí vrásek, linek, jizev a skvrn po akné a zlepšením tónu a textury pokožky. 

Co očekávat: Revoluční vzorec Acid Bomb s kyselinou glykolovou, citrónovou, salicylovou a mléčnou reguluje mastnotu, bojuje s pupínky a opravuje nedokonalosti a odhaluje zářivou, křišťálově čistou pleť. Díky dobře promyšlenému složení nezpůsobuje suchost a podráždění, které obvykle způsobují chemické exfoliátory, zatímco kombinace výtažků z okurky, koňského kaštanu, aloe a zeleného čaje s hlávkovým salátem uklidňuje a ulevuje bolavé hlubší buněčné vrstvy. Použitím tohoto sirupu bude pokožka po prvních 12 hodinách vypadat jasnější a pevnější s jednotným tónem a strukturou. 

Co ještě potřebujete vědět:  Klíč ke zdravé pokožce a následně k okamžitému vstřebání a proniknutí všech aktivních složek z ní předpokládá, že pH pokožky je v rovnováze. Z tohoto důvodu je Acid Bomb navržen s pH šetrným k pokožce a má tenkou strukturu ve formě gelu, který se snadno vstřebává, a který pokožku nezatěžuje ani „nedusí“. 

Doporučený návod k použití:  Naneste malé množství (2 kapky nebo méně) na čistou a suchou pokožku v noci, jemnými kruhovými pohyby dokud se nevstřebá. Jemně zatlačte prsty, aby produkt pronikl do pórů. Acid Bomb by měl být používán pouze v noci, nikoli během dne. Před použití dobře protřepejte. 

 

Tip: Naneste větší množství a nechte produkt jako masku přes noc. Vyhněte se oblasti očí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Pouze k zevnímu použití. Aplikujte produkt podle pokynů.

 

Skin recepty: 

  • Chcete-li regulovat mastnotu a bojovat proti akné: Vytvořte si svůj vlastní osobní recept na pleť smícháním 3 kapek Acid Bomb s 1 pumpičkou Fight Acne Treatment Gel a 1 kapkou New Life Serum. Kompletní léčba pomocí Aha Sixers.
  • Pro hydrataci, vyhlazení a obnovu: Vytvořte si svůj vlastní osobní recept na pletˇ smícháním 2 kapek Acid Bomb s 1 kapkou Night Recover. Kompletní léčba Diasosis.
  • Pro hlubokou hydrataci, zpevnění a nápravu nedokonalostí (velmi suchá - dehydratovaná - zralá pokožka s nedokonalostmi): Vytvořte si svůj vlastní osobní recept na pletˇ smícháním 3 kapek Acid Bomb se 2 kapkami Elecrolyte ghost mask  a nechte  přes noc působit. Ráno opláchněte. Dokončete léčbu krémem Lift Me Up.

UPOZORNĚNÍ:   Můžete cítit mírné píchání, zejména v prvních dnech aplikace. Pokud dojde k podráždění, okamžitě přestaňte používat a vyhledejte lékaře. Tento produkt obsahuje alfa a beta-hydroxykyseliny (AHA / BHA), které mohou zvýšit citlivost pokožky na slunce. Je nutné používat opalovací krém denně po celou dobu používání tohoto produktu a po dobu 7 dnů po ukončení jeho používání. Produkt by měl přijít do styku s pokožkou v omezené frekvenci. Začněte jej používat pomalu každou druhou noc, dokud si na ni pokožka nezvykne. 

 

  • Směs kyseliny glykolové, citronové a mléčné (AHA): Odstraňuje odumřelé buňky, které se usazují na povrchu pokožky, a zabraňuje známkám stárnutí a poškození.
  • Kyselina salicylová (BHA): Redukuje kožní maz tím, že čistí póry a okamžitě bojuje proti pupínkům a akné.
  • Extrakt z aloe: Zklidňuje a snižuje podráždění a zarudnutí.
  • Extrakt z okurky: Zvlhčuje a udržuje hladinu vlhkosti na pokožce a chrání ji před stárnutím.
  • Extrakt ze zeleného čaje: Ničí bakterie způsobující akné, snižuje zarudnutí, záněty a jizvy a zároveň předchází stárnutí.
  • Olej z afrického salátu: Bohatý na antioxidanty a aminokyseliny, salátový olej omezuje škody a účinně bojuje proti zánětu, jemným liniím a vráskám.
  • Kaštan : Zklidňuje a posiluje kožní tkáně.

Složení:  Aqua,   kyselina glykolová  , hydroxid sodný, butylenglykol, glycerin, hydroxyetylcelóza, kyselina citronová (listová šťáva z aloe barbadensis, draslík sorbát, benzoát sodný), glycerin (a) aqua (a) Acesculus Hipes), glycerin (a) aqua (a ) Extrakt z listů kamélie sinensis, aqua (a) glycerin, extrakt z ovoce Cucumis sativus, hexylenglykol, fenoxyethanol, kyselina mléčná, xanthanová guma, hydroxid sodný, kaprylylglykol, ethylhexylglycerin, alicylicin, disodný EDTA (Sclerocary) Hyaluronát sodný Crosspolymer-3, Geraniol, Kumarin, d-Limonen, Citronellol, Citral,  CI 42090, CI 19140, Karamel, Vůně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o pleť a ústa ↓
Záruka: Uvedena na obalu